Сучасний житловий комплекс «Відрадний» — новий проект компанії «Інтергал-Буд» для киян

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд Ещё нет голосов
Loading...
novostroyki/

Похожие записи:

Вітчизняний забудовник «Інтергал-Буд» пропонує усім бажаючим забезпечити щасливе і приємне проживання у нових квартирах ЖК «Відрадний».
Добре розвинена інфраструктура допоможе мешканцям відчути себе по-справжньому зручно у великому мегаполісі. Неподалік житлового комплексу знаходяться заклади для дітей різного віку – від маленьких дітей до підлітків та юнацтва. Велика кількість дитячих майданчиків поблизу ЖК «Відрадний» дають можливість проводити час із дітьми без зайвих турбот. Також, усім мешканцям надається прекрасна можливість із користю проводити час на лоні природи у парку «Відрадний», який розташовується неподалік. Вже найближчим часом, на території ЖК «Відрадний» будуть створені нові майданчики для дітей та для тих, хто полюбляє самотужки займатись спортом.

Вклавши у нерухомість житлового комплексу «Відрадний», кожен інвестор «інвестує» так само і у своє здоров’я. Ранкові пробіжки у парку та розташовані поблизу нові спортивні комплекси ідеально підійдуть для тих, хто по-справжньому дбає про власне та сімейне здоров’я.
Для тих, хто полюбляє розваги, «Інтергал-Буд» надає можливість побувати у ТРК «Аркадія» «Квадрат» та ін.
ЖК «Відрадний» знаходиться у близькому розташуванні біля декількох станцій метро «Вокзальна», «Берестейська» та «Політехнічний інститут».

В планах забудови житлового комплексу є створення сучасного проекту створення благоустрою мікрорайону. Для цього, компанія «Інтергал-Буд» розташовує на перших поверхах комплексу нові заклади для надання послуг та магазини.

Сама компанія-забудовник «Інтергал-Буд» є одним із лідерів сучасного ринку нерухомості в Україні. Ще в 2003 році зі Львова розпочався стрімкий злет компанії в сфері нерухомості. За період свого існування «Інтергал-Буд» завершив роботу над понад 50 різноманітними проектами у багатьох містах України, а саме у Львові, Києві, Рівному, Чернівцях, Житомирі та ін.
ЖК «Відрадний» — це вибір тих, хто довіряє професіоналам.


Обсуждение закрыто.